SpeakyChat Soruları

  • Home
  • /
  • SpeakyChat Soruları

Speakychat Kaç Domain Ekliyebilirim?
Cevap:Kendi Domainiz Hariç 2 Tane Ekleyebilirsiniz.Peki Artı Bir Domain Eklemek İsterseniz;Eğer Domaininizin Yan Uzantılarını Eklemek İstiyorsanız Siteadınız.net,org,xyz Bunlar Fiyatları 50 Tl Ama Başka Bir Arkadaşınızın Sitesini Eklemek İstiyorsanız.Onun İçin Speakychat Her Site İçin Farklı Kriterlere Göre Fiyat Politikası İnceler. Daha Önce Bu Site Açıkmıydı Kaç Odası Vardı,Odaları Ne Zaman Kapandı Vs. Değerlendirme Sonucunda Fiyat Verir.Eklenen Domain Rotta Yeni Hak Doğurmaz.Sadece Odomain İçindir Silerseniz Roottan Hakkınızda Gider.
Roottan Sistemi Geri Alabilirmiyim?
Hayır Geri Alma İşlemi Artık Root Modu İle Gerçekleştilmiyor.Panelcinize Belirtirseniz Kendi Aggen Sistemi Üzerinden Alabilir.

Speakychat Mobil Sistemi Çıktımı Kurulum Ücretlimi Görevler Taşınıyormu Oda Fiyatları Aynıı?
Evet Mobil Sistem Çıktı Ve Bilgisayarınız Üzerinden Bütün Tarayıcılar Üzerinden Giriş Sağlanmaktadır.Yeni Spekychat Sistemi Kurulumları Ücretlidir.Şuanki Sisteminizdeti Tüm Görevlileri Taşıya Bilirsiniz.Belirli Bir Ücret Karşılığında Aldığınız Görevleride Olduğu Gibi Taşıyabilirsiniz.Oda Fiyatları Şimdilik Aynı İleride Değişeceği Konuşulmakta Kesin Olmamakla Birlikte.Hem Bilgisayar Hem Telefondan Aynı Odaya Düşüyorsunuz.

Speakychat Sistem Gelişimi İçin Alınan Görevler Hangi Görev Hangisini Ekler?

Staf2 Den Sonraki Görevler Ücret Karşılığı Alınır

Staf GÖREV Karşıt Anlamları
Staf3 (Systemagent)
Staf4 (KingAdmin)
Staf5 (BigBoos)
Staf6 (KingBoos)
Staf7 (Lord)

Hangi Görev Hangisini Ekler?
Staf3 (Systemagent): Sadece Staf2 Ve Altını Ekler
Staf4 (KingAdmin): Sadece Staf2 Ve Altını Ekler Staf3 Çatıda Görür Müdahe Eder Fakat Staf3 Ekliyemez
Staf5 (BigBoos): Staf3 Altını Ekler.Staf4 Çatıda Görür Komut Kullanır Ekliyemez Bigbos Görevi Staf4 Olan King Admini Sadece Siler Ekliyemez
Staf6 (KingBoos) Staf4(KingAdmin),Staf3(SystemAgent) Ve Altını Sınırsız Ekliyebilir.Staf6 yani kingbos staf5 olan Bigbos Ekliyemez Varsa Site İçinde Çatıda Görür Müdahale Eder Ban,gag,Silme Vs.
Staf7 (Lord) Görevlerin En Yükseğidir .Staf5(Bigboos),Staf4(Kingadmin),Staf3(SystemAgent) Ve Altını Sınırsız Ekler Staf7 Olan Lord Götevi Staf6 (Kingboos)Ekleyemez Çatıda Görür Engel,Siler,Banlar,Vs
Not:Size Gelipte Lord Görevi BÜTÜN Görevleri Ekliyormuş Diyen İnsanlara İtimat Etmeyin Sonra Pişman Siz Olursunuz
Diyelim Staf7 Var yani lord göreviniz var staf6 ekliyemiyor eğer Siz Eklemek İstiyorsanız. Bunun İçin Siteden Hariç Dış Link Yani Size Verilen Link İle Ekleme Paneli Alabilirsiniz Bunu Bigboos,Kingboos ve Lord İçinde Panel Alıp Kendiniz Ekliyebilirsiniz.Her Görev Paneli Fiyatları Değişmektedir.

Lord Aldığım Zaman Ben Herkese Lord Yazabilirmiyim?

Lord Yetkisi Bir Kendini Nikinize Alınan Onunla Lord Ekliyemezsiniz Sadece Nikinize Özeldir.Diyelim Herkese Lord Yazmak İstiyorsanız Bunun İçin Lord PanELİ Satın Alabilirsiniz.Diğer Görevlerde de Aynı Politika Geçerli Sadece Fiyatlar Değişir Staf6 (Kingboos) Kendi Nikinize Alabilir Herkese Kingboos İçin Panel Şart Bu İşlem Staf5 Bigboss VE Staf4 King Admin İçinde Geçerlidir.

Ücretli Görevler Fiyatları Düşecekmi Yeni Görev Çıktı Eskisi Fiyatı Düşecekmi?

Hayır Üzerine 10 Tane Görev Çıksada Fiyatlar Düşmez Ucuzlamasını Beklemeyin Çünkü Herkesin Bütçesine Görev Var Artı Speakychat Görev İndirim Politikasını Kabul Etmiyor Malesef.

Lord Görevinin Üstü Çıkacakmı?

Şuan Gündemde Öyle Bir Konu Yok Şuanlık Çıkmıyacak İlerisi Belli Değil.

Para İle Aldığım Görevi Başka Sitede Kullana Bilirmiyim Panelcim Aynı Olsa?

Malesef Başka Sitelerde Kullanamazsınız Her Sitenin Acound Özel Olarak Eklendiği İçin Aynı GÖREVİ Başka Sitelerde Kullanamazsınız.

Lord Paneli,KingBoss Paneli,Bigboos Paneli Şifre Değiştirme Ücretlimi?

İlk Satın Alındıktan Sonra Size Ücretsiz 3 Adet Şifre Değişme Hakkı Veriliyor Fakat 3 den Sonrası Speakychat Ücret Talep Etmektedir.

Root Bölümünde Kendim 10 Domain Ekleme Silme Yapabilirmiyim?

Malesef Sadece 2 Domain Üzerinde Yapabilirsiniz. Harici Kendinizin yönetebileceği Hak Yoktur.Bu şekilde satılan sistemde yoktur.

Toplu Adeti Yüksek Oda Alımlarında Fiyat Değişiyormu?

Evet 50 oda ve 100 Oda yukarısı için fiyatlar değişir yıllık oda ödemelerinde de fiyatlar değişir bunun için bizden bilgi almalısınız.

Bot Ekleme Olayı Nasıl Gerçekleşiyor?

Speakychat Firmasının Eklediği Bot Sistemi Vardır.Bunda Size 100 Adet Bot Ekleme Hakkı Veriyor Size Site İçinde Olması Gereken Nikleri Söylüyorsunuz Sonra Bunu Speakychat Ekliyor Bu Botların Sonradan Niki Değişmez Sabit Sitede Kalırlar Yazamazlar İstediğiniz Odaya Çekebilirsiniz.Eğer Görevliler Botu Siteden Atarlarsa Speakychat Günceleme İle Geri Gelir. Bu Sistemin Aylık Tekrar Eden Ödemesi Bulunmaktadır.

Diğer Bir Bot Ekleme Yöntemi Sanal Bilgisayar Alırsınız.Bu bilgisayarlara Kendi Bilgisayar İle Bağlanır Normal Bilgisayar Gibi Bilgisayar Bu Bilgisayara Mobil Uyglama İle Bağlanır Oraya Kurduğunuz sandboxie Çoklu Giriş Yukleyim 8 adet Kendiniz Nik Atabilirsiiz Bu Nikler İle Yazı Yazabilir Flaş Nikli Bot Atabilir Ve Bu Bilgisayarların Aylık Ödemesi Bulunmaktadır.

Birde Speakychatin En Son Çıkardığı MOBİL Sohbet Sisteminde İse Admin Panelinden Her Odaya 1 bot Ekler VEe Gelen Userlere Karşılama Mesajı Koyabilirsiniz.Karşılama Mesajı Olan Botlara Her Odaya Birtane Diğer Botları Sınırsız Admin Panelinden Ekliyebilir Bunun İçin Ücret Ödemezsiniz

SpeakyChat Ban Kaldırma Programı Varmı ?

Uzun Yıllar Speakychatin Kalıcı Olmasının Sebebi Kullanmış Olduğu Ban Sebebi Onun Tutulması Neden Olmuştur.Speakychat Ban Kaldırma Malesef Öyle Bir Program Yok Sebebini Merak Edenler İçin Açıklayım.Diyelim Sitede Birine BAN+İP Olarak Ban Atıldı Bunun Açıklaması İp Adresinizin Ve Bilgisayarınızdaki Bulunan HardDisk Seri NumarAsını Engelmektir.Diyelim Wpn Kullanıp İp Adresi Kullandınız Ve Hardisk Numarası Değiştirme Yaptınız Ki Şiddetle Tavsiye Etmiyoruz. 9 Adet Seri No Değişmeden Sonra Harddisk Malesef Bozuluyor Tekrar Kullanılmaz Hale Geliyor. Oyüzden İnternet Üzerinde Ban Kaldırma Gibi Saçma Sapan Programları İndirmeyiniz.

Bazıları Siteye Giriyor panelde Giriş Kayıtlarnda Gözükmüyor Bu Nasıl Oluyor?

Bazı İllegal Programlar Sayesinde Önce Sitenize Giriyolar Google Choreme Tarayıcıdan Siteye Girerler Sayfa Kaynağını Görüntüle Derler Orada (acc) Aratınca Sizin Sitenizin Oda Kodunu Alır Kendi Programlarına Ekler Ve Site Adınızı Yazar Sonra Siteye Bağlandıkları İçin Panel Giriş Kayıtlarında Gözükmezler İnternet Üzerinde Dağıtılan Bu Program Vürüslü İndirip Yüklemenizi Tavsiye Etmiyoruz.Yaptıkları Giriş Kayıtlarında Gözükmezler.Animasyonlardan BİR Animasyonu Flaşına Misafirde Olsa Koyarlar Birde Boş Mik Olarak Görünmeden Girerler Sonuçta Misafir Kurdaleyi Taktınmı Yani Banladımmı Bir Daha Asla Giremezler.

Panelcimden Aldığım Paralı Görevi Başka Panelciye Taşıyabilirmiyim?

Bu Soru Oldukça Sık Sorulduğu için Yazıyorum.Bu Sistem Şu Şekilde İşliyor.Diyelim Başka Panelciye Sisteminizi taşıycaksınız.Öncelik Olarak Speakychat Firması Kendi Panelcinize Soruyor Eğerki Onay Verirse Tabikide Taşıyabilirsiniz.

Panelci Değişeceğim Oda Görünümü Taşıyabiliyormuyuz?

Taşıma Malesef Olmaz Taşımadan Önce Panelcinize Belirtirseniz Oda Kendinde Bulunan Yedek Site Üzerinde Aynısını Çıkarır Sonra Taşıyabilirsiniz.Bu İşlem Panelci Değişmeden Önce Yaptırsanız Kısa Sürer Diyelim Taşındınız Ve Eski Sitenizden Hiçbirşey Kalmadı Onda İse cache Sistemi Sayesinde 3 gün İçinde Yapılabilir 3 Gün Sonra Oda Mümkün Olmuyabilir.Her Sitenin Oda Görünümü Yapılırmı Evet Hangi Site Olursa Olsun Bire bir Aynısı Yapılır.Sonuçta Açık Kaynaklı Kod Herkesin Oda Dizaynı Yapılır Size Bunu Kimse Yapamaz Diyenlere İnanmayın.

Bir Sitenin Animasyonlarını Çok Beğendim Toplu Olarak Bilgisayarıma İndirip Yükleyebilirmiyim.?

Kendi Geliştirdiğimiz Bir Program Sayasinde Animasyonu Toplu Olarak İndirip Sitenize Yükleyebilirsiniz.Bunun İçin Programa Sahip Olmak İçin Bizimle İletişime Geçersenniz.Size Programı Ücretsiz olarak Gönderiyoruz.

Çok Merek Ediyorum Speakychatte Bulunan Toplam Sitelerdeki Kullanıcı Sayısı Kaçtır?

Speakychat Sisteminde Aktif Bütün Sitelerde Bulunan Kullanıcı Adeti 16 Bin Kişi Olarak Günceldir.