SpeakyChat Soruları

  • Home
  • /
  • SpeakyChat Soruları

Speakychat Kaç Kullanıcısı Vardır?

Cevap: 16 bin Aktif Kullanıcısı Bulunmaktadır.

SpeakyChat Hangi Ülkülerde Kullanılıyor?

Cevap:Türkiye,Almanya,Arap Ülkeleri Ve Türklerin Yaşadığı Ülkeler

Speakychat Kaç Domain Ekliyebilirim?

Cevap: Ana Domaininiz Panelci Ekler Onun Harici Root ile Girip 2 adet Ekliyebilirsiniz.Toplamda 3 domain Hakkınız Bulunmaktadır.

Hakkım Dolunca Yeni Domain Ekletebilirmiyim?

Cevap: Odası Açık Olan Domaini Ekletemezsiniz Odası Kapalı Olan Siteler İçin Kapalılık Sürelerine Göre Speakychat Firması Fiyat Çıkarır Her Domain İçin Ayrı Ayrı Fiyat Çıkar Eklenilen Domaini Yanlışlıkla Silerseniz Ekliyemezsiniz Bir Domain Eklettim Diye Sitenizde 1 adet Domain Yeri Açılmaz.

Speakychat Bot Sistemi Nedir, Fiyatı Nedir,Nasıl Kullanılır?

Cevap:Bot Sistemi Size Panelci Örnek Bir Bot Listesi Atar O Listede Sizler Dilediğiniz Gibi Botların İsimleri Botların Renklerini İkonlarını Ve Hangi Odaya Girmesini Belirleye Bilirsiniz Bot Sınırı 80 Tanedir.Botlar Yazamaz Konuşamaz Başka Odalara Çekebilirsiniz Konferans Odasına Çekilme Durumunda Kulanıcılarda Gözükmez Hepsinin İp Adresi Ayrıdır Banlarsanız Giremezler Botların Her Ay Ödemesi Vardır Panelcilere Göre Fiyat Farklılığı Bulunmaktadır.Bot Niki İle Siteye Giremezsiniz.SpeakyChat Güncelleme Olunca Hepsi Birden Düşer Tekrar Geri Gelir.

SpeakyChat Bot Sisteminin Dışında Başka Bot Sistemi Varmıdır?

Cevap:Evet Vardır Sanal Sunuculara Windows İşletim Sistemi Kurularak Kendi Bilgisayarınızın Özelliği Olan Uzak Masaüstü Özelliği Sayesinde Size Verilen Şifreler İle Uzaktaki Bilgisayara Girerek Bu Tıpkı Birinin Pcsine Teamwiwer ile bağlanmaya benser Oraya Girerek oradan 8 Adet Bot Atabilirsiniz. Onlara Flaşnik Görev Yazabilir Onların Adına Siteye Yazabilirsiniz.Bu Sanal Sunucular Aylık Ödemesi Vardır Aldığınız Sunucu Özelliğine Göre Fiyat Değişir 50veya 80 Arası Fiyat Değişebilir.Ses Kartı Olmadığından Müzik Çalamazsınız Onun Harici Her İşlem Yapabilirsiniz.

SystemAgent(Staf3) Nedir Paralımı Taşına Bilirmi?

Cevap: Görevinin Üstü BİR Görevdir rootu sitede görebilirsiniz. Çevirim İçi olup yazabilir Staf2 leri Çatıda Görebilirsiniz.Tek Seferliğe Mahsus Alabilirsiniz Fiyatı 150 Tl Ömür Boyu Kullanabilirsiniz.Nik ve şifre Değişikliği yapamazsınız Onlar İçin Exstra Fiyat Çıkar.Aynı Panelci veya Başka Panelciye Taşınmaz Sadece domainize Yapılır.Aynı Panelcide Başka Domain Açarsanız Aynı Odada Kullanabilirsiniz.

KingAdmin(staf4) Nedir Paralımı Taşına Bilirmi?

Cevap:SysteamAgentin üst görevidir.Çeviri içi olabilir Staf3 leri çatıda görebilirsiniz.rootuda aynı şekilde çatıda görebilirsiniz.Sistemin en büyük görevi ücretlidir.Teksefere mahsus 300 tl verip ömür boyu kullana bilirsiniz.Root şifresini değiştiremez,Domain Ekliyemez Staf3 müdahale yetkisi vardır .Çatıdayken kimse göremez.Nik veya şifre değişikliğinde extra ücret talep edilir.Aynı veya farklı panelcide olsanız da siteler Arası taşınması yoktur.Kendinize Ait domain değiştirip kulanabilirsiniz.Panelci değişikliğinde Taşıması mümkün değildir.

Domain Değişikliğinde Panelciye Exstra Ödeme Verilirmi Değişirmi?

Cevap: Hayır Panelci Kendi Agent Kontrol Panelinden Girip Domain Değişebilir Bunun İçin Ödeme İstenmez İsteyen Panelci Vicdanına Bağlıdır.Uzmanpanel Olarak Fiyat Almıyoruz.

Bende 3 oda Var Arkadaşın Sitesinde 5 Oda Birleştirip 8 oda Kullansak Görevliler Ve Flaşlar Kullanabilirmiyiz?

Cevap:Her Sitenin Kendine Ait Speakychat Kodu Vardır Yukarda Yazılan İşlemleri Malesef Kullanamazsınız.

Speakychat Sohbet Sunucusu Varmıdır Ne İşe Yarar Ödemesi Ne Kadar?

Cevap:Evet Speakychat Sohbet Sohbet Sunucusu Vardır. Aylık Ödemesi Yapılır Panelcilere Göre Fiyat Değişir.
Faydası Siteniz Emsallerine Göre Daha Hızlı açılır donma,düşme,takılma,animasyon geç Açılma Gibi Ve İnterneti Zayıf olan Kullanıcılar İçin Rahatlık Sağlar.Diğer Sitelere Göre Farklılık Göster Bunu Rahatlıkla Anlarsınız.

SystemAgent(staf3) Paneli Ne İşe Yarar?

Cevap:Bu Paneli Aldığınız Zaman Kendi Staf3 kendiniz Yazar Kişileri Kendiniz Silebilir Usere Çevirebilir Şifreleri Kendiniz Değişebilirsiniz.Sınırsız Kotası YOKTUR Sınırlıdır 150 veya 200 tane Ekleme Silme Değişme Hakınız vardır Fiyatları Panelcilere Göre Değişir.Kullanma Süresi Yoktur İster 1 yıl İster 10 Yıl Kullanın Nicklere Verilen Görev Değildir Dışardan Sizlere Verilen Agent Kontrol Paneli İle Girip İşlem Yapabilirsiniz.Kendinize AİT Başka Domainlerde Aynı Panelcide Olmak Şartı İle Kullana Bilirsiniz.

KingAdmin(staf4) Paneli Ne İşe Yarar?

Cevap:Paneli Aldığınız Zaman Kendi Staf4 kendiniz Yazar Kişileri Kendiniz Silebilir Usere Çevirebilir Şifreleri Kendiniz Değişebilirsiniz.Sınırsız Kotası YOKTUR Sınırlıdır 150 veya 200 tane Ekleme Silme Değişme Hakınız vardır Fiyatları Panelcilere Göre Değişir.Kullanma Süresi Yoktur İster 1 yıl İster 10 Yıl Kullanın Nicklere Verilen Görev Değildir Dışardan Sizlere Verilen Agent Kontrol Paneli İle Girip İşlem Yapabilirsiniz.Kendinize AİT Başka Domainlerde Aynı Panelcide Olmak Şartı İle Kullana Bilirsiniz.

Speakychat Oda İçinde Gösterilen İpler Gerçekmidir?

Cevap: Hayır Gerçek Değildir Bazı Lamer Bozuntuları Sitede Görev Alıp Kullanıcılar İp Adreslerine ddos Saldırısı Yapıp Netlerini Kestiği İçin Kişilerin Netini Yavaşlatıp Sitede Yavaşlattıkları bunun Maliyetini Panelci Ve Speakychat Sistemine maal Ettikleri İçin Sohbetteki İp Adresleri Yanlış Sadece Paneldeki İpler Doğru Onuda Güvenmediğiniz Kişilere Sorun Yaşamak İçin Giriş Logları Ve Panel Vermeyiniz.

SpeakyChat Her Odasında User Kapasitesi Varmıdır?

Cevap:Evet Her Odanın Belirli Bir Kullanıcı Alma Kapasitesi Vardır Dolduğunda Bu oda Dolu Uyarısı Verir

SpeakyChat Arka Girişi Nedir Ne İşe Yarar?

Cevap: Sizin Odanız İçin Vermiş Olduğu Griştir Panelciden Alabilirsiniz Faydası Panelde Girişlerde Çıkmazsınız Panel Kullanmadan Sadece Sohbet Ekranı Çıkar Başkada Bi İŞe Yaramaz.

Kendi Rootumu Kendim Değişir Kendi Odamı Kendim Fazlaştıra Veya Azalta Bilirmiyim?

Cevap:Evet Yapa Bilirsiniz Normalde ROOT Şifresi Sadece Panelci Değişir Speakychat Oda Sisteminizi Panelcinizin Size Referans Olması Daha Doğrusu Kefil Olması Durumunda Alabilirsiniz.Hava Parası Bintl Verirsiniz Bu Durumda Odanızı Azaltıp Çoğalta Bilir Root Adı Ve Şİfre Değişebilirsiniz Bu Demek Değil 1000 Oda Açmak Ne Kadar Oda Açarsanız O kadar Oda Ödersiniz Her Panelci İçin Sunulmuş Bir İmkan Değildir Piyasada SAğlam Belli Başlı Panelcilerin referans Olması Durumunda Alabilirsiniz Macera İşidir Tavsiye Edilmez Uzman Panel Olarak Bizde Mevcuttur.

Kullanıcısı Yüksek Olan Siteler Farklı Odamı Kullanıyor?

Cevap:Hayır Sadece Yukarda Bahsettiğimiz Sohbet Sunucusu Kullanıyolar Herkesin Odası Aynıdır Felanca Panelci Odası Kaliteli Diye Bir Kanun Yok Fark Olarak Panelcinin Kullandığı Sunucu Faktörü Vardır.

Speakychat Oda Fiyatları Hep Aynımıdır?

Cevap:Hayır Değildir 1 ile 30 oda arası fiyat sabit 50 oda indirimli 100 oda 50 göre daha indirimlidir.

Kapanan Siteler Neden Başka Yere Düşüyor?

Cevap:Düştüğünüz Yer Speakychat Resmi Sitesidir Kapanan Kişiler Sohbetine Devam Etsin Diye Speakychat Çıkarttığı Bir Sistem Speakychat Sistemine Düşmemek İçin Ne Yapmalıyım Panelden Oda Kodunu Silerseniz Oraya Düşmez Ama Vatandaş Speakychat Choreme Kullanıyorsa Yine Oraya Düşer Oda Kodu Silme Olayı Sadece İnternet Expolere Aittir

Speakychat Mobil Sistemi Varmı Ne Zaman Hizmette?

Cevap: Test Olarak Kurulmuş Yeri Var Ama Satışa Sunulmadı Ne ZAMAN Derseniz Belli Değil

Staf5 Görevi Nezaman Çıkıyor?

Cevap: Çok Yakında Sizlerle Olacaktır Beklemede Kalın Yeni Mükemmel Özellikler İle Sizlerle Olacaktır.

Sıkça Sorulan Soruları Yukarıda Belirttik Aklınıza Takılan Soruları Yorum Kısmından Bizlere Sorabilirsiniz 

Bu İçeriği Alıp Kendi Panelci Sayfasında Paylaşan Panelci Arkadaşlar Var Sizlere Sadece Gülüyorum.

 

 

  • Fatih yiğit - Mart 10, 2019

    Gerçekten Piyasada Kendinden Sürekli Pozitif Yorumlar Aldığım Panelci Tebrik Ediyorum

    Cevapla

Leave a Comment